Dobry den,prodam 11000 OK Plus mil. Cena je 0.15 Kc/mili. .

OK Plus prodej mil

Založil(a) ve fóru Frequent flyer programy

Prodejní cena mil u aerolinky je naprosto irelevantní. Ty máš míle ve FF programu, který je prakticky k ničemu, v množství, který je směšný, tedy prakticky taky k ničemu a prodáváš ho za cenu, která je cca trojnásobně nadsazená, co na tom nechápeš? Ať se podívaš na kterýkoliv s dalších českých fór k letenkám, tak najdeš nabídky lidí, kteří prodávají desítky tisíc mil většinou za 0,1 Kč/míle...

0 Citovat

A zatím se teda nezdá, že by ti kupující zrovna chtěli utrhnout ruce...

0 Citovat

Napadá mě hláška: "Kdyby blbost nadnášela, tak ....."

0 Citovat

cali napsal(a):

David měl naprostou pravdu:-)

Daniel. Promijim

0 Citovat

Errare humanum est. Promiň:-)

0 Citovat

Další věc, jak padrino správně poznamenal, je převod. 0,1 Kč za připsanou míli je 0,05 Kč za odepsanou míli. To už je lepší zkusit štěstí vedle v booking topicu :)

0 Citovat

Jakým nejjednodušším způsobem získat necelých 200 mílí do OK Plus programu tak, abych si mohl vzít jeden salonek a s konečnou platností nechat OK uspat? Koukal jsem na web programu a zatím mě nic chytrého nenapadá. Let s OK/partnery v nedohlednu, udané značky hotelů ani náhodou nevyužívám, snad možná jen ta půjčovna. Časopis, co nebudu číst, se mi kupovat nechce.

0 Citovat

Tak sis odpověděl sám, koupit takový malý množství nejde.

0 Citovat

Ještě udávají možnost získat míle za ubytování přes booking.com, v poměru zaplaceno za ubytování 1EUR=1míle.

0 Citovat

Tak to by šlo nějak nahnat. To mi na jejich webu nějak uniklo.

0 Citovat

Prodej ty vouchery na salonek, jinak nebudeš mít vůbec nic. Už jen proto, že minimální počet mil pro převod je 15 000 :-)


0 Citovat

pavelp napsal(a):

Ještě udávají možnost získat míle za ubytování přes booking.com, v poměru zaplaceno za ubytování 1EUR=1míle.

Teď jsem se znovu díval na web programu OK Plus a nic o Booking.com tam nemůžu najít. Můžeš prosím upřesnit, jak toho dosáhnout? Díky.

0 Citovat

Si z tebe dělají prču... To víš, že už to dlouho neplatí.

0 Citovat

Na www.okplus.cz vidím odkaz, který se proklikem dostane sem: http://hotels.csa.cz/?label=airc...er&lang=cs

0 Citovat

Pokud se někdo chce zbavit přebytečných mil, koupil bych vstup do salonku (ideálně 2 ks) , odlet tento týden.

0 Citovat

Ahoj.

Zbavuji se mil, které mi jsou  v tom malém množství naproto k ničemu, takže snad poslouží někomu jinému. Můžu nabídnout jeden voucher buď do MasterCard Lounge na T1 nebo do Erste Premier Lounge na T2. Cena 250,- Kč.

Mám za to, že moje drahá polovička je na tom s mílemi podobně, tak pokud by byly třeba  vouchery dva, asi to zvládneme nějak poslepovat.

V případě zájmu piště prosím na hruzic(at)email.cz (tady na CL se nějak zapomínám dívat na soukromé zprávy, takže email je jistější).

0 Citovat

Daruji 88000 Mil, zadarmo :)

0 Citovat

Já bych potřeboval příští týden pro dětičky 2 vouchery do Erste... Pokud by někdo mohl vystavit.

0 Citovat

Ahoj, sháním 2 vouchery do jakéhokoliv salonku na terminál T2 Praha. Odlétáme 23.7. cena do 300 Kč za osobu, vše vyřídím okamžitě :) 

0 Citovat

martin.saidl napsal(a):

Ahoj, sháním 2 vouchery do jakéhokoliv salonku na terminál T2 Praha. Odlétáme 23.7. cena do 300 Kč za osobu, vše vyřídím okamžitě :) 

Psal jsem ti SZ. Na dva vouchery mám.

0 Citovat

Zdravím. Potřeboval bych koupit od někoho 500 mil (chybí mi) a nechce mi dávat 1400 Kč za nákup 1500 mil (nejmenší možný). Byl by někdo takový, kdo by mi nabídl cenu za převod 500 mil.? Děkuji. Michal

0 Citovat

Kdyby tu byl nejaky darce, take by se mi hodilo 1443 mil (vzhledem k podminkam krat dva).

Pokud se nikdo neozve, rad prevedu kolegovi vyse tech 500 mil zadarmo, zadnou cenu stejne nemaji.

0 Citovat

Mám celkem 2675 mil, takže mohu pomoci oběma. I když:

Poplatek za převod mil je stanoven na 0,20 Kč / míle nebo 1 míle / míle a může se průběžně měnit.

0 Citovat

Teda, to je situace. Kolega byl prvni, takze ma prednost. Zbytek bych kdyztak bral, treba to casem slozim...

0 Citovat

SZ prosím. Nic za ně osobně nechci, jen pošli dvě kila na charitu (třeba Likvidace Lepry, Člověk v tísni apod).

0